po godzinach możesz znaleźć mnie u

12122735_547749892057401_4870545236164977580_n.jpg

Mama Tata Ono to strefa dla Rodziców, do której dołączyłam oficjalnie zostając mamą w 2012 roku a blogującą mamą w 2013 roku,  poniższym wpisem:

„Współczesna matka Polka ma za sobą wzloty i upadki, to fakt. Jednak zdecydowana większość kobiet to matki świadome własnej roli, znające swoje mocne i słabe strony, potrafiące cieszyć się swoją rolą, ale nie przeceniające jej zbytnio. Lekko oszołomione potencjałem własnej waginy i jednocześnie zawstydzone własną kobiecością” wpis pt: „Zamiast wstępu – macierzyństwem w łeb” 

To blog i prywatny potencjał rodzicielskiej strony mocy,  utkany z emocji i gałganków. Ewolucja marzeń i słowa pisanego. 

W tym miejscu dowiesz się co nieco o rodzicielskiej stronie mojego życia. Poczytasz o tym jak doświadczenie miesza się z teorią i co z tego wynika. Czasem pół żartem, pół serio. Czasem z nutką nostalgii lub szaleństwa. Poznasz moje sposoby na radzenie sobie z różnymi życiowymi sytuacjami, poszukiwanie balansu i własnego autentycznego życiowego kompasu. Być może znajdziesz podobieństwa? A różnice wykorzystasz jako inspirację ;-)

 

11. Czy istnieje partnerstwo w małżeństwie? 

10. Nie krzycz posłuchaj.

9. A ty pozwalasz innym dotykać swoje dziecko?

8. Moje dziecko ma wybór a twoje?

7. Skończ już z tym wychowywaniem...

6. Manufaktura zabawek.

5.  Wychowanie czyli trening relacji w rodzinie.

4. Czego nauczy cię twoje dziecko?

3. 9 stopni wtajemniczenia w macierzyński start.

2. Porodowy zawrót głowy czyli napisz sobie scenariusz. 

1. Ciężarówka przesądami wypchana po brzegi.